Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle jak ukryć brzuch stylizacje

Jak ukryć brzuch – stylizacje na lato

Data publikacji 24 stycznia 2022


Letnie sukienki kierowane do pań w rozmiarach plus size są teraz niemalże tak samo zróżnicowane jak te dedykowane typowo szczupłym sylwetkom. Na ogół opierają się one jednak na pewnych sprawdzonych i klasycznych krojach. Jak ukryć brzuch stylizacje letnie można tworzyć w bardzo prosty sposób, gdy tylko ma się do dyspozycji odpowiednie modele sukienek. A skoro coś się sprawdza, to po co to zmieniać?

Sukienki o kroju litery X

Absolutnym faworytem większości pań, które nie mają zupełnie idealnych sylwetek, są sukienki o kroju przypominającym literę X, które zwężają się w okolicy talii, a są lekko rozszerzone u góry i na samym dole. Zwykle zawierają na dodatek świetny dekolt. To ten o kształcie litery V, zwężający się u dołu, który mocno wyszczupla i wyciąga sylwetkę do góry. Za sprawą sukienki o kształcie literki X każda kobieta jest w stanie zapewnić sobie fantastyczne optyczne modelowanie figury. Ciało nabiera odpowiednich kształtów i to nawet w przypadku, gdy normalnie wydaje się bardzo proste i pozbawione jakichkolwiek węższych partii czy kobiecych krągłości. W przypadku sukienek o tym fasonie ważna jest też długość. Takie kreacje nie powinny być zbyt krótkie. Najlepiej by było, gdyby kończyły się przynajmniej na wysokości kolan, a jeszcze lepiej – by sięgały samej ziemi.

Sukienki o kroju litery A

Inna, prawie tak samo tradycyjna i nawet nieco popularniejsza propozycja to krój literki A. Charakteryzujące się nim letnie sukienki przypominają kształtem trapez, ponieważ zwykle mocniej opinają ciało u góry, ale już mniej więcej na wysokości pępka zaczynają się rozszerzać, a na samym dole nieraz są całkowicie rozkloszowane. Pokazują one, że „jak ukryć brzuch stylizacje” nie muszą być wcale udziwnione. Te proste sukienki o tradycyjnej formie fantastycznie podkreślają talię, a nawet potrafią ją… tworzyć! Pasują dosłownie wszystkim sylwetkom, a zwłaszcza tym, w których gdzieniegdzie występują jeszcze pewne zbędne kilogramy. Mogą je nosić nawet „klepsydry”. Im sukienka o kształcie litery A zawsze doda dodatkowego uroku.

Sukienki kopertowe

Ostatnim wariantem świetnej letniej sukienki dla kobiet chcących ukryć swój brzuszek jest sukienka kopertowa, charakteryzująca się specjalnym dekoltem imitującym kształt litery V. Przeplatające się ze sobą pasma materiału skutecznie chowają różne niedoskonałości sylwetki, w tym także i fałdki występujące w okolicach talii. Sukienki kopertowe świetnie odnajdą się w pracy oraz przy różnych ważniejszych wyjściach.

Chcesz wyglądać olśniewająco

Redakcja ubranamodnie.pl

Modnie, stylowo i z klasą! Cieszymy się, że możemy się z Wami dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?