Co każda kobieta powinna mieć w swojej szafie?

on

O modzie często mówi się, że zatacza koło, a trendy mają to do siebie, że lubią często się zmieniać. Każdy, kto chce za nimi nadążyć, powinien dość często robić przegląd swojej garderoby i wybierać się na kolejne zakupy. Nie zawsze mamy taką możliwość – często ogranicza nas nie tylko czas, ale również zawartość portfela.

Warto jednak wiedzieć, że istnieje podstawowa baza ubraniowa, którą każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. To pozwoli jej wyglądać dobrze niezależnie od zmieniających się trendów. Każda z nas powinna znaleźć w swojej garderobie miejsce dla klasycznych, dobrze dopasowanych do sylwetki dżinsów, białej bluzki koszulowej czy „małej czarnej”. W połączeniu z wygodną marynarką, ołówkową spódnicą i kilkoma prostymi topami, wszystkie te ubrania pozwolą na tworzenie interesujących zestawów każdego dnia.

Jeśli obawiasz się, że takie zestawienia będą za mało trendy, koniecznie inwestuj w dodatki. Pasek, naszyjnik czy odpowiednio dobrana torba pozwolą ci odmieniać stylizacje i dopasowywać je do rozmaitych okazji.